Logowanie Rejestracja
Masz pytanie?

O OwcaTODOBRO

Co miłe w dotyku...

Już jako mała dziewczynka nauczyłam się dziergać na drutach. Moje lalki były szczęśliwymi posiadaczkami ciepłych szalików, czapek i sweterków :-). Zawsze fascynowała mnie wełna, jej właściwości, urok.

Z zawodu jestem architektem. Moją pasją jest aranżacja wnętrz.

Podczas realizacji wielu projektów zastanawiałam się nad uzupełnieniem wystroju danego wnętrza o ręcznie dziergane poduchy, pledy. Dlatego sama zaczęłam tworzyć poduchy z wykorzystaniem wełnianych włóczek. Rozpoczęłam również współpracę ze szwedzką firmą KLIPPAN, która jest producentem m.in. pledów, poduszek, dekoracji wnętrzarskich  wykonanych z naturalnych materiałów. Wyroby Klippan tkane są z wykorzystaniem wysokiej jakości naturalnych ekologicznych włókien z owczej wełny, wełny merynosów, lnu i bawełny.

Klippan Yllefabrik to rodzinna firma, która od pięciu pokoleń z sukcesem łączy skandynawski design z wiedzą o tkaninach. Współpracuje z wieloma słynnymi szwedzkimi projektantami, którzy są autorami większości wzorów pledów, kocy i narzut. 

Cały asortyment tkany jest we własnych fabrykach w Szwecji i na Litwie.

 

OwcaTODOBRO (dawniej WoolDesign) powstało z potrzeby podzielenia się pięknem i urokiem produktów wełnianych wykonywanych z pasją zarówno przez Klippan jak i OwcaTODOBRO. Większość z Nas odczuwa potrzebę otaczania się pięknymi przedmiotami. Liczę, że spośród prezentowanej przeze mnie oferty znajdą Państwo miłe dla oka i dotyku produkty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. poduszki ozdobne - poduszki hande made, poduszki dla dzieci, koce ręcznie dziergane, koce dziecięce, pledy wełniane.  

Zapraszam do współpracy - Dorota Dobrosielska

 

wełniane i bawełniane pledy | koce, poduszki, kocyki | pledy dla dzieci, skandynawski design, poduszki ozdobne, poduszki hande made, koce i poduszki ręcznie robione | dziergane,  wełniane pledy sklep internetowy  

Facebook